W TROSCE O PERŁĘ JURY

Z ŻYCIA BZOWA

sobota, 13 lutego 2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że w ferie zimowe nasz Społeczny Dom Kultury i Rekreacji będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 do 20:00.
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na zajęcia przygotowane specjalnie dla Was.

Codziennie nowe konkursy,gry i zabawy.

Do zobaczenia w najbliższy poniedziałek o godz. 10:00.

 


 

 

 
wtorek, 29 grudnia 2015

W nowo wyremontowanej sali OSP Bzów trwają intensywne przygotowania do zabawy sylwestrowej.

Poniżej kilka fotek relacjonujących gorączkę przygotowań do szaleństw czwartkowej nocy.

BZÓW NOCĄ.

 

ZetKa


czwartek, 01 października 2015

UWAGA!!!

 

TRWAJĄ SPORE UTRUDNIENIE W RUCHU DROGOWYM W BZOWIE NA ULICY ŻOŁNIERSKIEJ.

OD DZIŚ - 01.10.2015 R. - WKOPYWANE SĄ NOWE SŁUPY ENERGETYCZNE, KTÓRE ZASTĄPIĄ STARE, WYSŁUŻONE I ZNISZCZONE.

NIEBAWEM BĘDZIE KŁADZIONA TEŻ NOWA LINIA ENERGETYCZNA.

NA ULICY PRACUJE CIĘŻKI SPRZĘT I PROWADZONE SĄ WYKOPY.

 

WSZYSTKICH PODRÓŻUJĄCYCH ULICĄ ŻOŁNIERSKĄ PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI.

 

 

Z.K.


sobota, 09 maja 2015

6 maja Społeczny Dom Kultury i Rekreacji w Bzowie odwiedzili bardzo sympatyczni funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

 


W trakcie godzinnego spotkania przybliżyli oni dzieciom różne zagadnienia dotyczące bezpiecznego zachowania się w szkole, w drodze do domu, a także Panowie poruszyli kwestie bezpiecznej jazdy na rowerze.

Ogromne zainteresowanie wśród młodzieży wzbudził mundur, który został szczegółowo opisany.

Dyskusja oczywiście mogła trwać w nieskończoność, gdyż uczniowie zadawali wiele konkretnych pytań - a Panowie policjanci chętnie i rzeczowo na nie odpowiadali.

 

Martyna Rozlał

sobota, 02 maja 2015

 

Jura serdecznie zaprasza
Gościnna jest ziemia nasza
W lesie nawet stoi wanna narożna
Gdzie wykąpać się błogo można

 

Wstęp prowokujący, ale mający na celu piętnowanie zjawiska wywożenia takowych gabarytów jak między innymi armatura łazienkowa na tereny leśne.

 


Ciągnąc niejako wątek ostatniego wpisu będącego fotorelacją z akcji społecznej jakże godnej pochwały zbierania śmieci komunalnych na naszym terenie polecam szczególnej uwadze jedno ze zdjęć. Na nim w centrum obiektywu nie widzimy uczestników (co cieszy - są to w większości dzieci), lecz stojącą okazale wannę. Co prawda może ona mieć nogi, ale jak wiadomo, jako martwy przedmiot sama nie zmieniła miejsca pobytu, przykładowo nie zbuntowała się służąc właścicielowi by następnie zbiec i ukryć się w gęstwinie leśnej. Ktoś ją musiał tam wywieźć.


Może pozostający anonimowo właściciel działki leśnej, gdzie została odnaleziona, chcący w skwarny dzień odświeżyć się nieco doznać ochłody oddając się w jej objęcia? Może ktoś wielkodusznie umieścił ją w lesie by znużeni turyści piesi bądź rowerowi mogli zmyć ociekający pot lub lepiący się do ciała kurz? Moc pytań przychodzi na myśl splątanych w domysłach niczym bujnie rosnąca gęstwina leśna. Proszę wybaczyć są one naturalnie bzdurne z odcieniem ironii, ale tak samo niemądre jak pomysł wywożenia wanny do lasu. Na pewno ów nieszczęsny przedmiot nie służy też zwierzynie leśnej, jako karmnik lub wodopój. One dobrze radzą sobie bez takich technicznych udogodnień. 


Wziąłem wannę w krzyżowy ogień krytyki ironizując, ale widząc takowy okaz, który nijak nie pasuje do obszaru leśnego przypomniałem sobie dawne, dawne czasy, kiedy to, jako pasjonat typowy amator kolarstwa przemierzałem zgarbiony na stalowym rumaku dukty leśne polne drogi i ścieżki a oczom moim ukazywały się różne "dziwne" widoki. To nie były omamy ze zmęczenia. Oto wśród pięknego krajobrazu Jury porośniętego częściowo lasem częściowo pokrytego pasami łąk i pól wyrastały jak oaza na pustyni punkty gdzie jakaś niewidzialna ręka wychodziła zbłąkanemu człekowi naprzeciw oferując bezinteresowną pomoc.


Oto na jednej polanie ktoś przygotował dla przemierzającego pustkowia na własnych nogach lub za pomocą jednośladu fotel - co prawda nieco podniszczony, ale zawsze wygodniejszy niż pijące rowerowe siodełko. W innym miejscu zaś natrafić było można na małą bazę noclegową- gdzie na wyczerpanego fizycznie czekało stare porzucone, ale stojące jeszcze jako tako łóżko a obok tego zestaw kuchenny stare nadszarpnięte starością przez rdzę garnki. Nieco z boku stał dumnie i stabilnie sedes (zawsze to wygodniej niż pod krzakiem czy na kucki w trawie). Całe to bogate wyposażenie uzupełniało kilka worków wyrzuconej odzieży. 


W jeszcze innym miejscu ktoś dobroczynnie pozostawił telewizor by grzybiarze lub inni użytkownicy lasu mogli się zrelaksować na łonie natury i świeżym powietrzu. Wszystko to za darmo i bez limitu czasu w użytkowaniu.


Takowe rzeczy można było napotkać i zapewne wiele innych nie wymienionych na naszej naprawdę uroczej Jurze. Na szczęście nacisk na ochronę środowiska troska o rozwój agroturystyki w naszym regionie zrobiły swoje. Takowe dzikie wysypiska znikają a owa nieszczęsna wanna niechaj będzie zanikającym symbolem owego zjawiska.

 

Grzegorz Leks

środa, 29 kwietnia 2015

 

SEGREGUJ ODPADY!


NIE WYRZUCAJ ŚMIECI DO LASU!Każdemu z nas jest miło spacerować po lasach, łąkach. Niestety w dzisiejszych czasach nasze otoczenie jest coraz bardziej zanieczyszczone. Szczególnie widoczne jest to w lasach, gdzie coraz częstszym zjawiskiem są dzikie wysypiska śmieci. 
Z dniem 1 lipca 2013 weszła w życie ustawa śmieciowa zgodnie, z którą, za wywóz odpadów z gospodarstw odpowiedzialne są lokalne samorządy. Dlaczego więc, tak wielu z nas wyrzuca odpady do lasów, na łąki?


Tak naprawdę 80% tego, co wyrzucamy do kosza powinniśmy segregować. Tylko 20% nadaje się do wyrzucenia.
Każde gospodarstwo otrzymuje od firmy zajmującej się wywozem odpadów specjalne worki na: plastik, papier, szkło, resztki żywności.

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej fundacji ,,Elementarz” zachęcają do segregacji śmieci, do pozbywania się ich w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. 23 kwietnia br., uczniowie klas IV, V, VI z okazji obchodów Dnia Ziemi uczestniczyli w happeningu. Podczas przemarszu z plakatami i transparentami młodzież wykrzykiwała hasła zachęcające do segregacji odpadów. Uczennica Kinga Janoska prezentowała wiersze, które to napisała na ten szczególny dzień.

 

Po happeningu uczniowie wysprzatąli plac szkolny.

 

 

 

 

 

 

 

Oto kilka sposobów, które mogą przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów:GDY IDZIESZ NA ZAKUPY WEŹ ZE SOBĄ TORBĘ WIELOKROTNEGO UŻYTKU !!!

PAKUJ W PAPIER A NIE W FOLIE !!!

KUPUJ NAPOJE W SZKLANYCH BUTELKACH !!!

SEGREGUJ ODPADY !!!

DRUKUJ DWUSTRONNIE !!!

RÓB PRZEMYŚLANE ZAKUPY, NIE KUPUJ ZBĘDNYCH RZECZY !!!

NIEPOTRZEBNE CIUCHY, JESZCZE DOBRE SPRZĘTY CODZIENNEGO UŻYTKU ODDAJ POTRZEBUJĄCYM !!!

SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ !!!

 


 

W TROSCE O CZYSTE ŚRODOWISKO NA JUTRO - 30 KWIETNIA - UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WRAZ Z NAUCZYCIELAMI, UCZESTNICY ZAJĘĆ W SPOŁECZNYM DOMU KULTURY I REKREACJI W BZOWIE ORAZ WSZYSCY, KTÓRYM LEŻY NA SERCU DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE OD GODZ 11:30 SPRZĄTAJĄ BZÓW I OKOLICE !!!

 

ZAPEWNIONE SĄ WORKI NA ŚMIECI, RĘKAWICE OCHRONNE I ZAGWARANTOWANY WYWÓZ ZEBRANYCH ŚMIECI PRZEZ SŁUŻBY MIEJSKIE.


 


środa, 22 kwietnia 2015

SPOŁECZNY DOM KULTURY I REKREACJI W BZOWIE ZAPRASZA! 

 

W CZWARTEK  

godz. 16:00

SDKiR Bzów zaprasza serdecznie na cykliczne, czwartkowe zajęcia, na których wraz z Panią Martą Szymańską możemy poznawać świat poprzez doświadczenia.

 

 

W PIĄTEK 

godz. 16:00 - 18:00

SDKiR Bzów zaprasza serdecznie na MALOWANIE BUZIEK Jest to ogromna frajda dla dzieciaków, a także możliwość przeniesienia się w inny świat - świat fantazji i wyobraźni. Na przybyłych czeka jeszcze moc atrakcji!

 

 

 

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 


środa, 08 kwietnia 2015

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek na ulicy Harcerskiej w Bzowie.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych kierowca Volkswagena wjechał w słup energetyczny pozbawiając prądu połowę dzielnicy i uszkodził ogrodzenie posesji. 

Zatrzymano dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 26 i 24 lat, którzy mieli 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Obaj są mieszkańcami powiatu zawierciańskiego.

Policjanci ustalają, który z nich prowadził pojazd, a mieszkańcy Bzowa domagają się podania do publicznej wiadomości danych osobowych i portretów dwóch przestępców. 

 

 

MPP

Zdjęcia Mateusz Plony


środa, 04 marca 2015

 

W piątek 27 lutego w Społecznym Domu Kultury i Rekreacji w Bzowie odbyło się "DZIECIĘCE KARAOKE" !

Dzieciaki z sukcesem próbowały swych sił m.in. przy takich przebojach jak:


"Puszek okruszek" NATALIA KUKULSKA
"Ona tańczy dla mnie" WEEKEND
"Jesteś szalona" BOYS
"Miód malina" MIG
"Niewiara" PIĘKNI I MŁODZI
"Czy ten Pan i Pani?" ANIA WYSZKONI
"Jest już ciemno" FEEL

 

Nad całością imprezy czuwała nasza niezastąpiona Martyna Rozlał.

Od strony technicznej imprezę przygotował Marcin Skałka.

 

ATMOSFERA BYŁA GORĄCA A DZIECIAKI BAWIŁY SIĘ WSPANIALE.

 

 

 

 

 


czwartek, 05 lutego 2015

Na dzisiaj - 5 lutego - dzieci biorące udział w zajęciach w Społecznym Domu Kultury i Rekreacji w Bzowie zostały zaproszone do Stajni Bzów na zajęcia z końmi.

Wszystko zaczęło się jak zawsze od wyprowadzenia koni i ich czyszczenia.

Dzieciaki jak zawsze pięknie zadbały o swoich pupili ze Stajni Bzów i zostały poproszone o wprowadzenie koni do stajni.

Dzieciaki zdziwione ... ?! ... pielęgnacja koni i koniec ... ?!

 

Jakież było ich zdziwienie, gdy obok stajni ujrzały dwa zaprzęgi sani gotowe do wyjazdu na kulig !!!!!

Dzieciaki wraz z instruktorami nauki jazdy i właścicielem Stajni Bzów przygotowały zaprzęgi.

Dwoma zaprzęgami sań dzieci z opiekunami pomknęły w pięknie zaśnieżoną Jurę.

Trasa wiodła przez Bzów w kierunku Podzamcza i zamku, potem odbijała w leśne bezdroża, na których dzieci spotkały sarny i rozpoznawały tropy zwierząt na śniegu, czerwonym szlakiem jurajskim.

Był przystanek na ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Następnie trasa wiodła duktem leśnym i wąwozem w kierunku Skały Rzędowej.

Radość dzieci nie miała końca - śpiewając i śmiejąc się po 5 godzinnej wyprawie wszyscy "poszczypani" mrozem, ale szczęśliwi wróciły do Stajni Bzów.

 

Krótka fotorelacja poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotorelacja Zbigniew Kaziród

wtorek, 27 stycznia 2015

 

 

23 stycznia 2013 odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w OSP Bzów.

Rozgrywki były prowadzone systemem pucharowym.

Zwycięzcą został Rafał Wojdyła,

drugie miejsce zajęła Olga Dziedzic,  

trzeci był Robert Janoska. 

 


Miejsca pozostałych uczestników turnieju przedstawiają się następująco :

 

 

4. Władysław Duda


5. Dariusz Nowicki


6. Adam Kocoń


7. Sławomir Kaziród


8. Dominik Bzdęga


9. Andrzej Szymalak


10. Edward Nieroda


11. Piotr Wojdyła


12. Radosław Jaworski


13. Kamil Duda


14. Karol Janoska


15. Sebastian Wiewiórowski

 16. Błażej Janoska

 

 

  

sobota, 17 stycznia 2015

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego 
„Kartka Bożonarodzeniowa”

 

Komisja konkursowa w składzie; przewodniczący: Prezydent Fundacji Ekologicznej Wychowanie i Sztuka Pan Andrzej Jabłoński, radna Rady Miejskiej w Zawierciu Ewa Mićka, radny Rady Miejskiej w Zawiercie Mariusz Golenia przyznali nagrody w dwóch kategoriach:


Grupa przedszkolna


I miejsce- Dzieci z przedszkola przy Szkole Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Moczydle
II miejsce- Dzieci z przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej Fundacji Elementarz” im. J. Kochanowskiego w Wójcicach
III miejsce- Dzieci z Przedszkola Fundacji „Elementarz” w Tomiszowicach


Szkoła klasy I- III


I miejsce- Uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 14 Fundacji „Elementarz” w Zawierciu
II miejsce- Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Moczydle
III miejsce- Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Łążku Ordynackim

 

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.12.14 odbył się Turniej Badmintona o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercie.

Gratulujemy uczniom naszej szkoły wspaniałych występów, a zwłaszcza Kamilowi Przybylskiemu.


Klasa III miała również swój udział w zawodach sportowych. 12. 12. 14. w SP 5 w Zawierciu odbył się turniej w "Dwa ognie".

Gratulujemy Aleksandrze Kołton i Bartkowi Kazubkowi za zajęcie I miejsca, a Kindze Bzdędze i Nikolasowi Pawlikowi za zajęcie II miejsca.

 

Zbigniew Kaziród

 

SPOŁECZNY DOM KULTURY I REKREACJI W BZOWIE

ZAPRASZA NA ZAJĘCIA OTWARTE ! 


Bilard, szachy, tenis stołowy, piłkarzyki, gry karciane, czytelnia

oraz NOWOŚĆ - Dart tarcza + rzutki

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00

ŚRODA 18:00 - 20:00

PIĄTEK 18:00 - 21:00

SOBOTA 18:00 - 22:00

 

 

 

 

 

 


wtorek, 06 stycznia 2015

SPOŁECZNY DOM KULTURY I REKREACJI ZAPRASZA !!!

Zapraszamy na zajęcia otwarte!


(bilard, szachy, tenis stołowy, piłkarzyki, gry karciane, czytelnia oraz NOWOŚĆ - Dart tarcza + rzutki)

 PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00


ŚRODA 18:00 - 20:00


PIĄTEK 18:00 - 21:00


SOBOTA 18:00 - 22:00

 


piątek, 02 stycznia 2015

III runda Ligi Tenisa Stołowego w Bzowie trwa w najlepsze. 

Kolejna runda rozgrywek po przerwie świąteczno - noworocznej odbędzie się dnia 09.01.2015r.

Tymczasem aktualna tabela wygląda tak:

 

 

Grzesiu Leks z przymrużeniem oka o naszej lidze:

 

 

Każdy chyba dobrze wie Jak potrzebna jest OSP

Tym bardziej czapki z głów Przed OSP o nazwie Bzów

Wielu przy tym o tym wie

Jak aktywni są strażacy z OSP

To nie szyderstwo czy też kpina

A tym bardziej ukryta drwina

Co robią nasi ochotnicy strażacy?

 Gdy nie muszą pędzić do pracy

By gasić pożarów wypadki?

(Oby to był przypadek rzadki)

Organizują po prostu wolny czas

I zachęcają do tego również nas Liga tenisa jest tego przykładem

Można powalczyć z teściem, zięciem, sąsiadem

I mu po prostu mocno przywalić

A potem się tym czynem w domu pochwalić

Tenis stołowy łączy pokolenia

Może oderwie od kompa jakiegoś lenia

Więc zamiast siedzieć w fotelu wygodnie

I odbijać ping pongami tymi co kryją spodnie

Warto pójść na ping ponga stołowego

Bo i pożytek na pewno większy z tego

Patrząc na góry tabelę

Widać że starsze roczniki na czele

To dobry przykład dla młodzieży

Która może w "starych dziadków" nie wierzy

Nie wiem czy jest to już turnieju połowa

Ale na pewno kiedyś poznamy mistrza Bzowa

Kończąc ten wpis może przynudnawy

Życzę wszystkim uczestnikom dobrej zabawy

 

 

 


 

Zbigniew Kaziród

 

poniedziałek, 29 grudnia 2014

 

Jasełka w SP nr 14 Fundacji "ELEMENTARZ".


Dnia 19 grudnia o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 14 Fundacji "Elementarz" odbyły się długo oczekiwane bożonarodzeniowe Jasełka, połączone z festynem świątecznym, podczas którego zakupić można było ozdoby świąteczne, bombki, stroiki.
W Jasełkach wzięli udział uczniowie naszej szkoły, dzieci z oddziału przedszkolnego, przy współudziale Zespołu Folklorystycznego oraz koła Gospodyń Wiejskich.

 


Na zaproszenie odpowiedzieli również specjalni goście: Pan Paweł Kaziród, Pani Ewa Mićka, Pan Mariusz Golenia, Pan Andrzej Jabłoński, a także przedstawiciel biura poselskiego Pani Anny Nemś, którzy przybyli na nasze jasełka ze szczególnymi prezentami dla wszystkich małych artystów.

 

 


 

Zespół bzow.blox.pl

 


czwartek, 11 grudnia 2014

Wizyty Pani Joanny Osys, przedstawicielki VIVA Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt w Zawierciu, stają się już tradycją w Szkole Podstawowej Nr 14 Fundacji „Elementarz” w Bzowie. Tym razem odbyły się ciekawe i pouczające zajęcia z przedszkolakami na temat pomocy zwierzętom w przetrwaniu zimy.

 

 

 

 

 

Pierwszy raz pierwszoklasistów przedstawicielka zawierciańskiego oddziału Stowarzyszenia VIVA Pani Joanna Osys odwiedziła nasze dzieciaki w listopadzie. Dzieci chętnie uczestniczące w zajęciach: zagrały w grę edukacyjną "Inspektor Sowa", dowiedziały się dużo o humanitarnym traktowaniu wszystkich czworonożnych a także i dwunożnych przyjaciół i wysłuchały pięknej, wzruszającej niezwykle pouczającej opowieści o Panu Kocie.

 

 

 

 

 

Zespól bzow.blox.pl

 

sobota, 06 grudnia 2014

 

 

Świat się zmienia! Bzów i jego okolice również.

Dzisiaj publikuje jak do niedawna wyglądał odcinek drogi łączącej Bzów z Podzamczem i jak się zmienia.

Dlaczego to robię ?!

Za kilka lat ludzie zapomną o wyboistej, szutrowej trasie usłanej kamieniami i rozmywanej przez deszcze.

Powstaje bowiem całość drogi asfaltowej łączącej te dwie miejscowości.

 

 

 

 

 

 

 

 


Dzięki staraniom jeszcze radnego powiatowego kadencji 2010 - 2014, a obecnie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Zawierciu Pawła Kaziroda udało się całe przedsięwzięcie doprowadzić do szczęśliwego końca. 

Przypomnijmy! 

Pierwotnie wykonano odcinek 1,5 km drogi między Bzowem a Podzamczem. Pozostało jeszcze nieco ponad 700 metrów do wykonania. 400 000 zł. pochodziło ze Starostwa Powiatowego w Zawierciu, a 100 000 zł. stanowiło dofinansowanie z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Prace stanęły.

 

 

 

 

 

 

 


Po usilnych staraniach Pawła Kaziroda i we współpracy ze Starostwem Powiatowym i Powiatowym Zarządem Dróg w Zawierciu ogłoszono jednak i rozstrzygnięto przetarg na wykonanie końcowego odcinka i od paru dni prace ruszyły pełną parą !!!

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze w tym roku droga zostanie ukończona.

Uwieńczeniem powstającej drogi Bzów - Podzamcze stanowiącej zarazem zielony szlak jurajski będzie zamek w Podzamczu, który od niedawna ma przepiękną iluminację 


WSZYSCY MIESZKAŃCY MAJĄ JUŻ NAZWĘ DLA TEJ DROGI - ULICA JANOTÓW BZOWSKICH !!!

 

Zbigniew Kaziród

piątek, 05 grudnia 2014

 

Od kilku miesięcy w Społecznym Domu Kultury i Rekreacji organizowane są zajęcia plastyczne dla dzieci, które cieszą się zadowoleniem wśród najmłodszych mieszkańców Bzowa.

 

 


Zajęcia plastyczne dla dzieci mają na celu rozbudzić wrażliwość na piękno, wyzwolić ekspresję twórczą oraz poszerzyć horyzonty poznawcze wśród dzieci. Takie zajęcia stają się nie tylko źródłem przyjemności estetycznych ale relaksują oraz dają radość z tworzenia. Rozwijają fantazję, pomysłowość i przyczyniają się do poznania otaczającego nas świata. Dzieci poprzez prace plastyczne wyrażają swoje uczucia, myśli oraz pokazują nam dorosłym niezwykły świat dziecięcych marzeń. 

Zajęcia prowadzone są przez Pana Michała Grajdka, który w ostatnim czasie uczy młodzież rysunku od podstaw. Dzieciaki ćwiczą rękę do odręcznego rysunku, rysują szkice i wciąż dążą do perfekcji.

 Każdy kto czuje potrzebę tworzenia ma w sobie coś z artysty...

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

WTOREK, godz. 17:00


Zapraszamy na zajęcia otwarte!


(bilard, szachy, tenis stołowy, piłkarzyki, gry karciane, czytelnia)

 PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00

ŚRODA 18:00 - 20:00

PIĄTEK 18:00 - 21:00

SOBOTA 18:00 - 22:00

 

Nad całością czuwa i organizuje oraz pilnuje dyscypliny Pani Martyna Rozlał.

 

 

Zespół bzow.blox.pl

 


 


 

poniedziałek, 01 grudnia 2014

NA I INAUGURACYJNEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ W ZAWIERCIU

NA PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ ZAWIERCIA

WYBRANY ZOSTAŁ

PAWEŁ KAZIRÓD

 

 

 

 

GRATULUJEMY !!!

 

 

 

Siedemnastu radnych poparło kandydaturę Pawła Kaziroda, a sześciu głosowało na Zbyszka Wojtaszczyka z NAW.


Wiceprzewodniczącymi zostali:

Leopold Stawarz (MZZ)

Grzegorz Kwiecień (SLD Lewica Razem).  


Kandydaturę pierwszego z nich poparło 16 radnych, a drugiego 14 radnych. 

 

 


 


 

Zespół bzow.blox.pl

 
1 , 2 , 3
O autorze
<><><> <><><> <><><>

SKRZYNKA POCZTOWA Napisz do mnie e-mail


<><><> <><><> <><><>
BZOW na Facebooku